„Siena“ yra pelno nesiekianti organizacija, išlaikoma žurnalistinio entuziazmo ir geros valios žmonių. Neparduodame reklamos bei teisių į „Sienos“ tyrimus, kad mūsų informacija visuomenę pasiektų kuo plačiau, be jokių apribojimų ir be etikečių su kaina. Jei tikite mūsų darbu ir idėjomis, galite tiesiogiai prisidėti prie „Sienos“ veiklos. Tai galite padaryti dviem būdais:

Parama per Patreon platformą

Per Patreon platformą „Sieną“ galite greitai ir patogiai paremti pasirinkta suma – kad ir vienu doleriu per mėnesį. Mūsų patreonai pirmieji sužino apie naujausius „Sienos“ tyrimus bei gauna jų santraukas prieš publikavimą. Šiuo metu Patreon generuojamas pajamas naudojame administracinėms reikmėms (pvz., darbo vietos nuomai NVO Avilyje). Surinkus gausesnes patreonų pajėgas, tikimės iš šių lėšų finansuoti ir naujų talentų ugdymą bei inovatyvius žurnalistinius sprendimus.

Paremkite „Sieną“ per Patreon
Tiesioginė parama bankiniu pavedimu

„Sieną“ paremti galite ir tiesiogiai pervesdami lėšas į mūsų sąskaitą, priklausančią VšĮ Tiriamosios žurnalistikos centras. Laikantis skaidrumo standartų, visų stambesnių rėmėjų vardai ir visų paramą teikiančių juridinių asmenų pavadinimai bus skelbiami viešai. Paramos lėšas naudojame tyrimų finansavimui bei naujų talentų ugdymui.

Rekvizitai tiesioginei paramai:
Gavėjas: VšĮ Tiriamosios žurnalistikos centras (j.a. kodas 303211621)
Sąskaitos Nr.: LT43 7300 0101 5244 5549 (Swedbank)
Mokėjimo paskirties laukelyje galite įrašyti „Parama „Sienai“ ar kitą, laisvai pasirinktą tekstą.

„Sienos“ komanda dėkoja visiems, kas tiki mūsų idėjomis ir jas palaiko. „Siena“ pasilieka teisę nepriimti paramos iš fizinių ar juridinių asmenų, dėl kurių tikslų bei geranoriškumo kyla abejonių.