„Siena“ yra pelno nesiekianti organizacija, išlaikoma žurnalistinio entuziazmo ir geros valios žmonių. Neparduodame reklamos bei teisių į „Sienos“ tyrimus, kad mūsų informacija visuomenę pasiektų kuo plačiau, be jokių apribojimų ir be etikečių su kaina. Jei tikite mūsų darbu ir idėjomis, galite tiesiogiai prisidėti prie „Sienos“ veiklos. Tai galite padaryti trim būdais:

Parama per Contribee platformą

Per Contribee platformą „Sieną“ galite greitai ir patogiai paremti pasirinkta suma – kad ir vienu euru per mėnesį. Mūsų rėmėjai pirmieji sužino apie naujausius „Sienos“ tyrimus bei pirmieji pamato visas naujas video medžiagas (ši funkcija sustabdyta: visi mūsų tyrimai skelbiami viešai, bent jau iki karo Ukrainoje pabaigos). „Sienos“ rėmėjai taip pat turi galimybę geresnėmis sąlygomis ar net neatlygintinai apsirūpinti „Sienos“ atributika: marškinėliais, džemperiais, pieštukinėmis.

Paremkite „Sieną“ per Contribee
Tiesioginė parama bankiniu pavedimu

„Sieną“ paremti galite ir tiesiogiai pervesdami lėšas į mūsų sąskaitą, priklausančią VšĮ Tiriamosios žurnalistikos centras. Laikantis skaidrumo standartų, visų stambesnių rėmėjų vardai ir visų paramą teikiančių juridinių asmenų pavadinimai bus skelbiami viešai. Paramos lėšas naudojame tyrimų finansavimui bei naujų talentų ugdymui.

Rekvizitai tiesioginei paramai:
Gavėjas: VšĮ Tiriamosios žurnalistikos centras (j.a. kodas 303211621)
Sąskaitos Nr.: LT43 7300 0101 5244 5549 (Swedbank)
Mokėjimo paskirties laukelyje galite įrašyti „Parama „Sienai“ ar kitą, laisvai pasirinktą tekstą.

1,2% GPM parama deklaruojant pajamas

Parama „Sienai“ deklaruojant pajamas jums nieko nekainuoja, o mums tai yra labai reikšmingas resursas, padedantis įsigyti įrangą bei kurti daugiau kokybiško turinio. Prisijungus prie VMI Elektroninio deklaravimo sistemos ir pildant kasmetinę pajamų deklaraciją, pakaks poros paspaudimų, kuriais prisidėsite prie mūsų veiklos.

Rekvizitai paramai deklaruojant pajamas:
Gavėjas: VšĮ Tiriamosios žurnalistikos centras (j.a. kodas 303211621)

„Sienos“ komanda dėkoja visiems, kas tiki mūsų idėjomis ir jas palaiko. „Siena“ pasilieka teisę nepriimti paramos iš fizinių ar juridinių asmenų, dėl kurių tikslų bei geranoriškumo kyla abejonių.
Spustelėdami „Sutinku“ sutinkate, kad jūsų įrenginyje būtų saugomi slapukai tam, kad užtikrintume Jums sklandesnį naršymą svetainėje bei galėtume analizuoti svetainės naudojimą. Norėdami sužinoti daugiau informacijos, peržiūrėkite mūsų PRIVATUMO POLITIKĄ.