Contact us

Any questions, tips? Anything else?

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form
Šarūnas Černiauskas
November 29, 2021
Gazas dugnas

2018 metų Kalėdos Baltarusijos diktatoriui Aliaksandrui Lukašenkai buvo ankstyvos. Diktatorius dar rudenį gavo dovanų, kurių vertė gali siekti iki pusantro milijono dolerių. Kalėdų senio funkcijas atliko Aliaksejus Aleksinas – Baltarusijos oligarchas, kurį A.Lukašenka tais pačiais metais pavertė dominuojančia figūra Baltarusijos tabako sektoriuje.

Skaityti →
tyrimai
Miglė Krancevičiūtė ir Šarūnas Černiauskas
November 3, 2021
Slapta EBSW kasa. Pandora Papers tyrimas 

Koncernas EBSW – laukinio devyniasdešimtųjų kapitalizmo simbolis, žaibiškai iškilęs ir ne ką mažiau žaibiškai žlugęs. Krachą patyręs koncernas nusinešė tūkstančių indėlininkų santaupas, privedė prie valstybinio banko griūties ir tapo viena garsiausių aferų Lietuvos istorijoje. Šios istorijos veikėjai - vienos ryškiausių lietuviškų pavardžių nutekėjusiuose Pandora Papers dokumentuose.

Skaityti →
tyrimai
Šarūnas Černiauskas
October 15, 2021
Pandora Papers. Lietuvos garbės konsulo ryšiai su V.Putino aplinka

Graziano Pedroja jau antrą dešimtmetį eina Lietuvos garbės konsulo Šveicarijoje pareigas. Jis aktyviai dalyvauja Šveicarijos lietuvių bendruomenės gyvenime, globoja Lietuvos menininkų parodas bei yra neretas svečias įvairiuose renginiuose Lietuvoje. Nutekėję dokumentai rodo kitą garbės konsulo veiklos profilį – sąsajas su Rusijos elitu.

Skaityti →
tyrimai
Šarūnas Černiauskas
October 4, 2021
Zimbabkės. Pandora Papers tyrimas

Viktoras Šeimanas – vienas artimiausių Aliaksandro Lukašenkos bendražygių – pastaraisiais metais dažnai viešėdavo Afrikoje. Iš ten jis grįždavo su džiugiomis žiniomis apie milijoninius sandorius ir susitarimus, leisiančius Baltarusijai imtis aukso paieškų. Nutekėję dokumentai atskleidžia, kad už kadro liko šių sandorių naudos gavėjai – artima paties V.Šeimano aplinka.

Skaityti →
tyrimai
Siena
October 3, 2021
Pandora Papers. Čekijos premjeras slapta įsigijo rūmus už 22 mln. dolerių

Andrejus Babišas – milijardierius verslininkas, iškilęs iki Čekijos premjero posto – savo politinėje darbotvarkėje ne kartą akcentavo kovą su mokesčių vengimu. Nutekėję dokumentai rodo, kaip A.Babišas pats slapta įsigijo prabangų turtą Prancūzijoje, pasitelkdamas ofšorines įmones.

Skaityti →
tyrimai
Siena
October 3, 2021
Pandora Papers. Skrynia atsiveria

Žudikai, įvairaus plauko sukčiai, milijardinės operacijos ir slapti pasaulio galingųjų verslo ryšiai – tai ir dar daugiau atskleidė didžiausias istorijoje informacijos nutekėjimas, pakrikštytas Pandora Papers. 

Skaityti →
tyrimai
Šarūnas Černiauskas
September 28, 2021
Pensija. Tarptautinis žurnalistinis tyrimas

Aleksejus Liniovas kalėjimų sistemoje išdirbo beveik keturis dešimtmečius. Milžinišką patirtį sukaupęs Vilniaus pataisos namų direktoriaus pavaduotojas 2018 metais tyliai išėjo į pensiją, o netrukus tapo verslo Baltarusijoje savininku. Šis verslas neseniai sudarė milijoninės vertės sandorį, kuris A.Liniovui gali kainuoti labai brangiai. 

Skaityti →
tyrimai
Šarūnas Černiauskas, Marija Matusevič
September 9, 2021
Bezpredielas

Verslininkas, futbolo klubo savininkas, alpinistas, Everesto užkariautojas – tokiais titulais gali pasigirti baltarusis Uladzimiras Tsialpukas. Dabar jo biografijoje bręsta nauji titulai, galbūt net eilutė su žodžiu „teistumas“.

Skaityti →
tyrimai
Miglė Krancevičiūtė ir Šarūnas Černiauskas
June 11, 2021
Kėdainių robinhudai. Fūros, škurliai ir žolė

Sauja teistumų keliose Europos valstybėse, byla su keliasdešimt kilogramų marihuanos bei logistikos įmonė, kurią buvęs darbuotojas kaltina sąmoningai talkinant ilgapirščiams – tai tik dalis to, ką „Sienai“ pavyko išsiaiškinti rengiant Kėdainių robinhudų istorijos tęsinį. 

Skaityti →
tyrimai
Šarūnas Černiauskas
June 6, 2021
KontraBat‘ka

Aliaksandro Lukašenkos režimas, anot ekspertų, aktyviai palaiko milžinišką šešėlinės ekonomikos mechanizmą – cigarečių kontrabandą. Kalbėdamas apie menamą paklausą Vakaruose, diktatorius įvykdė tabako pramonės reformą, kurios atspindys – rekordus mušantys kontrabandos srautai ir vienas žmogus, stovintis rūkalų piramidės viršūnėje. Žmogus su pėdsakais ir partneriais Vilniuje.

Skaityti →
tyrimai
Miglė Krancevičiūtė ir Šarūnas Černiauskas
May 18, 2021
Kaip žemes pardavus. Visi taškai po šauktukais

Širvintų merė Živilė Pinskuvienė savo karjerą didžiojoje politikoje pradėjo Ūkio ministerijoje – institucijoje, kuri dėjo dideles pastangas pritraukdama užsienio investicijas į Lietuvą. Ž.Pinskuvienei šis darbas sekėsi puikiai. Tik investicijos pritrauktos į jos nuosavą kišenę, ir panašu, kad užsienietiška jų kilmė tebuvo dūmų uždanga.

Skaityti →
tyrimai
Miglė Krancevičiūtė ir Šarūnas Černiauskas
April 17, 2021
Kaip žemes pardavus

Vienas bankas, keturi hektarai ir devyni milijonai. Štai tokia matematika – naujausiame „Sienos“ tyrime apie verslą, kuris Pinskų šeimai padėjo įsirašyti į politikos milijonierių sąrašus.

Skaityti →
tyrimai
Miglė Krancevičiūtė ir Šarūnas Černiauskas
April 14, 2021
Kėdainių robinhudai

Robinhudas vogė iš turtuolių ir atidavė vargšams. Mūsų robinhudai vagia iš vargšų ir... tiesiog vagia. Jūsų dėmesiui – naujausias Sienos ir Švedijos televizijos SVT laidos „Uppdrag granskning“ tyrimas apie tikrai neeilinę istoriją.

Skaityti →
tyrimai
Šarūnas Černiauskas
March 31, 2021
Priviet. Jus nulaužė

Jau keletą mėnesių kažkas sistemingai laužiasi į Lenkijos politikų, žurnalistų ir kariškių pašto dėžutes bei socialinių tinklų paskyras. Skleidžiamos melagingos naujienos, nukreiptos prieš Lietuvos-Lenkijos santykius, konkrečius politikus bei institucijas.

Skaityti →
tyrimai
Šarūnas Černiauskas
March 25, 2021
Elektroninė nosis ir karingoji uošvė

„Siena“ tęsia tyrimą apie verslininkus, kurių inovacijos žemės ūkio sektoriuje sulaukė gausių valstybės ir ES pinigų injekcijų. Šįsyk – apie jų santykius su Ramūno Karbauskio „Agrokoncernu“ ir labai gerą uošvienę. Tokią gerą, kad nenusišalina svarstant finansavimo skyrimą savo žento verslo projektams, o neigiamus sprendimus pasitinka grasinimais.

Skaityti →
tyrimai
Miglė Krancevičiūtė ir Šarūnas Černiauskas
March 21, 2021
Valstybė finansavo šeimų gynėjų kelionę į prokremlišką renginį

Apie 180 tūkst. eurų – tiek pastaraisiais metais iš valstybės gavo organizacijos, susivienijusios po tradicinės šeimos gynimo vėliava. Tarp reikmių, kurioms leidžiami valstybės pinigai, buvo ir kelionė į renginį Italijoje, aptemdytą Kremliaus įtakos šešėlių.

Skaityti →
tyrimai
Miglė Krancevičiūtė ir Šarūnas Černiauskas
March 19, 2021
Jonas ir milijonas

2000 metais Arūnas Pukelis su dviem bičiuliais buvo sustabdytas Vokietijos pareigūnų. Vyrai gabeno didelę sumą grynųjų pinigų, viso apie 270 tūkst. svarų.

Skaityti →
tyrimai
Šarūnas Černiauskas
March 2, 2021
Iš Vilniaus organizuojamuose renginiuose – „Putino virėjo“ pėdsakai

Jevgenijus Prigožinas, taip pat žinomas kaip „Putino virėjas“ FTB ieškomas dėl kišimosi į JAV rinkimų sistemą. ES jam pritaikė sankcijas dėl ryšių su „Wagner“ samdiniais, sėjančiais chaosą karo zonose. Jis siejamas su vadinamaisiais trolių fabrikais ir laikomas vienu artimiausių Vladimiro Putino patikėtinių. Ir iki jo veda, iš pirmo žvilgsnio, jokių prokremliškų tendencijų nerodantys renginiai, organizuojami iš Vilniaus. 

Skaityti →
tyrimai
Šarūnas Černiauskas
January 28, 2021
Elektroninė nosis valdžios pinigams

Nacionalinis maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo institutas (NMVRVI) sumanė beveik 900 tūkst. eurų išleisti inovatyviems sprendimams, skirtiems maisto kokybės nustatymui. Naujus sprendimus maisto kokybės tyrimams kuria verslininkai, pagarsėję vadinamosios „elektroninės nosies“ išradimu. Tačiau būsima maisto technologijų revoliucija skleidžia abejotiną kvapą.

Skaityti →
tyrimai
Miglė Krancevičiūtė ir Šarūnas Černiauskas
December 16, 2020
Santaros klinikose – šimtai tūkstančių kaukių, siejamų su priverstiniu darbu Kinijoje

Priešakinėse kovos su COVID-19 pandemija linijose stovintys Vilniaus Santaros klinikų medikai, patys to nežinodami, naudojosi galimai priverstinio darbo vaisiais. Lietuvos įmonės prestižinę sveikatos apsaugos įstaigą aprūpino Kinijoje pagamintomis kaukėmis, kurių gamybai išnaudojama Kinijos režimo persekiojama uigūrų tautinė mažuma.

Skaityti →
tyrimai
Šarūnas Černiauskas
November 25, 2020
Kaip Dalią dažė raudonai

Kremliaus pareigūnai koordinavo bandymus diskredituoti Dalią Grybauskaitę, jai einant Lietuvos prezidentės pareigas. Rusijos tiriamosios žurnalistikos centras „Dossier“ gavo tai patvirtinančius dokumentus ir jais pasidalijo su „Siena“.

Skaityti →
tyrimai
Siena
November 21, 2020
Su abortų draudimu siejamoje Lenkijos organizacijoje – karas dėl pinigų

Lenkijos katalikiškų organizacijų tinklas, aktyviai palaikantis siekį dar labiau griežtinti kaimyninės šalies abortų politiką, atsidūrė pilietinio karo stadijoje. Įstaigų tinklas, finansuojantis ir mažiausiai vieną organizaciją Lietuvoje, susipešė dėl dešimtimis milijonų vertinamų įplaukų ir turto.

Skaityti →
tyrimai
Miglė Krancevičiūtė
October 22, 2020
Po „Sienos“ tyrimo Kęstui Komskiui ir jo sūnui gresia kalėjimas

Prokuratūra pareiškė įtarimus Kęstui ir Algirdui Komskiams dėl turto iššvaistymo ir nusikalstamo bankroto. Pagėgių politikui ir jo sūnui įtarimai pareikšti atliekant ikiteisminį tyrimą, paremtą „Sienos“ publikacijomis.

Skaityti →
tyrimai
Šarūnas Černiauskas
October 15, 2020
Bat’ka, babkės ir bomžynas

2018 m. vasarą Argentinos futbolo legenda Diego Maradona išlipo iš nedidelio privataus lėktuvo, nusileidusio Bresto oro uoste Baltarusijoje. Futbolo genijus atvyko vadovauti Bresto „Dinamo“ – futbolo klubui, kurį neva valdė arabų šeichas. Netruko paaiškėti, kad „šeichas“ – tai Aliaksandro Lukašenkos režimui artimas oligarchas. O lėktuvas, kuriuo atskraidintas D.Maradona, priklauso Lietuvos įmonių grupei, aptarnaujančiai šį ir kitus diktatoriui artimus asmenis.

Skaityti →
tyrimai
Miglė Krancevičiūtė ir Šarūnas Černiauskas
October 14, 2020
Žlugęs verslas K.Komskio sūnui reiškia pretenzijas dėl beveik 100 tūkst. eurų

Bankrutuojančio Kęsto Komskio verslo administratorius siekia atgauti beveik 100 tūkst. eurų iš buvusio direktoriaus, K.Komskio sūnaus.

Skaityti →
tyrimai
Šarūnas Černiauskas
October 8, 2020
Lukašenkos režimui artimas verslininkas keliavo laiku

Po dar vienų abejotinų Baltarusijos prezidento rinkimų, Europos Sąjunga imasi sankcijų prieš Aliaksandro Lukašenkos režimą. Ne pirmą kartą. Analogiškos ir net platesnės sankcijos režimui buvo taikomos ir po 2010 m. rinkimų, kai „batiuška“ triumfavo, o jėgos struktūros talžė protestuotojus. Bet tarp sankcijų paskelbimo ir jų pritaikymo ne visada galima dėti lygybės ženklą.

Skaityti →
tyrimai
Miglė Krancevičiūtė ir Šarūnas Černiauskas
September 9, 2020
Lentvario dvare – politiko vaiduoklis

Pernai vasarą Pagėgių politiko Kęsto Komskio vadovaujami darbininkai plušo tvarkydami įstabaus grožio Lentvario dvaro teritoriją. Tai K.Komskio įmonei „Kalibrus“, kylančiai ant kito, staiga bankrutavusio verslo likučių, leido laimėti nemažos vertės Pagėgių savivaldybės konkursą. Tik viena bėda – Lentvario dvare K.Komskio darbininkų nebuvo nė kvapo. 

Skaityti →
tyrimai
Šarūnas Černiauskas
August 25, 2020
Pistacijos su naftos prieskoniu: Lietuva ieško verslininko, galimai padėjusio Iranui apeiti sankcijas

2013 metais krovininis laivas „Uni Globe“ prisišvartavo Prancūzijoje, Havro uoste. Iš laivo iškrautos kelios dešimtys tonų pistacijų – krovinys, už kurį Lietuvoje registruota įmonė gavo solidžias pajamas. Tik viena bėda – nei krovinio, nei „Uni Globe“ Prancūzijoje tuo metu nebuvo.

Skaityti →
tyrimai
Siena
August 23, 2020
Beiruto tragedijoje – lietuviškas pėdsakas

Rugpjūčio 4 d. Libano sostinę Beirutą supurtė milžiniškas sprogimas. Sprogo tūkstančiai tonų amonio nitrato – krovinys, kuris Beirute įstrigo dar 2013 m. pabaigoje ir keletą metų gulėjo sandėlyje, kaip tiksinti bomba. Tarptautinis žurnalistinis tyrimas atskleidžia iki šiol neskelbtas amonio nitrato kelionės į Beirutą aplinkybes. Tarp jų – ir lietuvišką pėdsaką šioje istorijoje.

Skaityti →
tyrimai
Siena
July 2, 2020
Lošimas gyvybėmis: milijonai nesaugių respiratorių pasiekė Europą

Tarptautinis tiriamosios žurnalistikos centras OCCRP su partneriais iš 16 Europos valstybių identifikavo mechanizmą, leidusį karantino periodu į Europą įvežti daugybę nesaugių respiratorių. Pateikiant klaidinančius dokumentus, naudotus ir Lietuvoje, pandemijos suvaldymui buvo įsigyta daugybė respiratorių, kurie saugumo standartų neatitinka net iš tolo.

Skaityti →
tyrimai
Miglė Krancevičiūtė ir Šarūnas Černiauskas
July 1, 2020
Klaipėda pirko respiratorius su galimai padirbtais dokumentais

Klaipėdos savivaldybė koronaviruso krizės įkarštyje įsigijo 60 tūkst. kiniškų respiratorių. Uostamiesčio specialistai neabejojo, kad perka saugius ir kokybiškus gaminius. Dabar aiškėja, kad pusė Klaipėdą pasiekusių respiratorių parduota pateikiant galimai suklastotus dokumentus.

Skaityti →
tyrimai
Miglė Krancevičiūtė ir Šarūnas Černiauskas
June 24, 2020
Į Lietuvą pateko daugybė pavojų kelti galinčių respiratorių

„Prioriteto tvarka apsauginiai FFP2 respiratoriai jau keliauja į Lietuvos ligonines“, – kovo gale paskelbė logistikos bendrovė, tik ką gavusi 50 tūkst. medikams taip reikalingų apsaugos priemonių. Dabar aiškėja, kad medikams dovanoti, o vėliau ir pardavinėti respiratoriai galėjo ne saugoti žmonių sveikatą, o sukelti jai pavojų.

Skaityti →
tyrimai
Siena
June 1, 2020
Azerbaidžano eksministro šeima Lietuvoje sukaupė įspūdingus turtus

Iki 2015 m. rudens Eldaras Mahmudovas buvo vienas įtakingiausių žmonių Azerbaidžane. Ilgametis nacionalinio saugumo ministras iš posto išverstas su trenksmu, skambant kaltinimams korupcija ir neaiškios kilmės turtais. Tarptautinės žurnalistų pajėgos nustatė didelės vertės turtus, keliose Europos valstybėse priklausančius artimiausiems E.Mahmudovo giminaičiams. Dalis šio turto yra ir Lietuvoje.

Skaityti →
tyrimai
Šarūnas Černiauskas
April 7, 2020
Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl K.Komskio įmonės bankroto

Po tiriamosios žurnalistikos centro „Siena“ ir „Tauragės kurjerio“ žurnalistinio tyrimo apie Pagėgių politiko Kęsto Komskio verslą, šios istorijos imasi teisėsauga. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl galimo tyčinio bankroto ir turto iššvaistymo.

Skaityti →
tyrimai
Siena
March 25, 2020
Rusiškų kanalų platintojai Baltijos šalyse įtariami sankcijų pažeidimu

Galimas Europos Sąjungos sankcijų pažeidimas ir bauda iki 10 mln. eurų pakibo virš „Baltic Media Alliance“ (BMA) – vienos didžiausių žiniasklaidos grupių rusakalbiams Baltijos šalyse, ne kartą kaltintos Kremliaus propagandos skleidimu.

Skaityti →
tyrimai
Šarūnas Černiauskas
March 24, 2020
Aferos įrankiu gali tapti bet kas: viskas, ko reikia – jūsų asmens kodas

Skambutis į duris. Atidarote, o ten – pavyzdžiui, FNTT pareigūnas. Ne telefoninis sukčius – tikras pareigūnas nori sužinoti, kodėl valdote, tarkim, PVM grobstymu įtariamą įmonę. Jūs nieko nežinote, niekada jokių parašų nedėjote, bet oficiali informacija byloja priešingai. Skamba kaip filmo siužetas, bet tai visiškai realu. Ir viskas, ko tam reikia – jūsų asmens kodas.

Skaityti →
tyrimai
Šarūnas Černiauskas
March 5, 2020
K.Komskio verslo bankrotas: našlaičiai – paskutiniai eilėje prie turto likučių

Bankrutuojanti Pagėgių politiko Kęsto Komskio įmonė „Agrolira“ oficialiai skolinga dviem be tėvo likusiems vaikams. Tragiškoje avarijoje žuvusio vyro artimieji įrašyti į kreditorių sąrašą, tačiau jų galimybės atgauti nors dalį pinigų yra menkos. Be to, kur kas aukščiau kreditorių sąraše stovi pats K.Komskis.

Skaityti →
tyrimai
Miglė Krancevičiūtė ir Šarūnas Černiauskas
March 3, 2020
Sukčių fabrikas: menamų investicijų pardavėjai maustė žmones keliuose žemynuose

Tarptautinės žurnalistų pajėgos išaiškino gerai organizuotą grupuotę, keliuose žemynuose mausčiusią patiklius investuotojus ir taip iš jų išviliojusią milijonines sumas. Nukentėjusių nuo šios organizacijos yra ir Lietuvoje.

Skaityti →
tyrimai
Miglė Krancevičiūtė ir Šarūnas Černiauskas
February 24, 2020
Kęsto Komskio verslas žlunga nesumokėjęs našlaičiams

Vilnietė Simona Kibirkštytė viena augina du mažus vaikus. Be tėvo juos paliko tragiška avarija, sukelta neblaivaus vairuotojo, dirbusio Pagėgių politiko Kęsto Komskio įmonėje „Agrolira“. K.Komskis dėl šio tragiško įvykio teismo priteistą kompensaciją vadina pagrindine „Agroliros“ bankroto priežastimi. Tačiau tiesa tokia, kad Simona ir jos vaikai didžiosios dalies pinigų taip ir negavo.

Skaityti →
tyrimai
Miglė Krancevičiūtė ir Šarūnas Černiauskas
February 13, 2020
Kęsto Komskio versle – netikėtas bankrotas ir bedarbiai investuotojai

Donatas G. gyvena mažame bute Pagėgių pasienio užkardos apylinkėse. Jau kurį laiką Donatas yra bedarbis, duonai prisiduriantis iš atsitiktinių ūkio darbų. Tačiau kartu jis ir verslininkas – vietos politiko Kęsto Komskio partneris. Tik pats Donatas teigia apie tai nežinojęs.

Skaityti →
tyrimai
Šarūnas Černiauskas
February 5, 2020
„Rail Baltica“: ankstyvi sprendimai Lietuvai kainuos iki 700 mln. eurų

Noras pirmauti įgyvendinant milijardinės vertės geležinkelio projektą „Rail Baltica“ Lietuvai gali brangiai kainuoti. „Lietuvos geležinkeliai“ skaičiuoja 600-700 mln. eurų išlaidų, kurių prireiks lopyti jungčiai su Lenkija, nė iš tolo neatitinkančiai dabartinių „Rail Baltica“ standartų.

Skaityti →
tyrimai
Miglė Krancevičiūtė ir Šarūnas Černiauskas
December 12, 2019
Popieriniai milijonieriai: įtariamos aferos priedanga – lietuviai emigrantai

„Tu direktorius, tu milijonierius. Nori – atskrisk, pasiimk savo pinigus ir dink iš čia“, - tokius žodžius vieną naktį išgirdo iš miego pažadintas lietuvis darbininkas. Nuo šio naktinio skambučio prasidėjo popierinių milijonierių istorija. Vieniems ji baigėsi teisiamųjų suole, kitiems – baime ir noru viską pamiršti. O vienam darbininkui iš Tauragės rajono – į šipulius subyrėjusiu gyvenimu.

Skaityti →
tyrimai
Šarūnas Černiauskas
November 27, 2019
SEB grupė prisipažino: per banką plaukė neaiškios kilmės milijardai

SEB bankas Baltijos šalyse ir Švedijoje turi problemų dėl pinigų plovimo prevencijos. Informaciją, patvirtinančią milžiniškas abejotinos kilmės pinigų operacijas per banko padalinius Baltijos šalyse, bankas paskelbė prieš pasirodant tarptautiniam žurnalistiniam tyrimui apie nutylėtas probleminių SEB klientų operacijas. Kaip ir „Danske“ skandalo atveju, daugiausiai problemų SEB grupė turi dėl padalinio Estijoje.

Skaityti →
tyrimai
Šarūnas Černiauskas
August 1, 2019
Per Austrijos banką buvo tuštinamos „Snoro“ bei Ukrainos bankų sąskaitos

Apie pusė milijardo dolerių. Tiek pinigų prarado bankai trijose Europos valstybėse, kai jų lėšos slapta išvestos per Austrijos banko „Meinl Bank“ suteiktą infrastruktūrą. Didelė dalis šios sumos tenka buvusiam „Snoro“ savininkui Vladimirui Antonovui bei jo bankams Lietuvoje, Latvijoje ir Ukrainoje. 

Skaityti →
tyrimai
Po „Sienos“ tyrimo buvęs kalėjimo viršininkas perleido savo verslą Baltarusijoje
Šarūnas Černiauskas
November 8, 2021
Slapta EBSW kasa. Pandora Papers tyrimas 
Miglė Krancevičiūtė ir Šarūnas Černiauskas
November 3, 2021
Po „Sienos“ tyrimo atleistas aukštas pareigūnas
Šarūnas Černiauskas
October 26, 2021
Po „Sienos“ tyrimo – siūlymai plėsti sankcijas Baltarusijai
Miglė Krancevičiūtė ir Šarūnas Černiauskas
October 15, 2021
Pandora Papers. Lietuvos garbės konsulo ryšiai su V.Putino aplinka
Šarūnas Černiauskas
October 15, 2021
Zimbabkės. Pandora Papers tyrimas
Šarūnas Černiauskas
October 4, 2021
Pandora Papers. Čekijos premjeras slapta įsigijo rūmus už 22 mln. dolerių
Siena
October 3, 2021
Pandora Papers. Skrynia atsiveria
Siena
October 3, 2021
Po „Sienos“ tyrimo – Seimo nario kreipimasis į prokuratūrą
Miglė Krancevičiūtė
September 30, 2021
Pensija. Tarptautinis žurnalistinis tyrimas
Šarūnas Černiauskas
September 28, 2021
Bezpredielas
Šarūnas Černiauskas, Marija Matusevič
September 9, 2021
Sankcijų ištikto Baltarusijos oligarcho šeima spėjo parduoti banką
Šarūnas Černiauskas
July 7, 2021
Oficialu: „Sienos“ tyrimų personažams – ES sankcijos
Šarūnas Černiauskas
June 21, 2021
„Sienos“ tyrimų personažams pakvipo sankcijomis
Šarūnas Černiauskas
June 18, 2021
Kėdainių robinhudai. Fūros, škurliai ir žolė
Miglė Krancevičiūtė ir Šarūnas Černiauskas
June 11, 2021
KontraBat‘ka
Šarūnas Černiauskas
June 6, 2021
Kaip žemes pardavus. Visi taškai po šauktukais
Miglė Krancevičiūtė ir Šarūnas Černiauskas
May 18, 2021
Kėdainių robinhudai. Policija konfiskavo šimtus maišų su drabužiais, pareikšti įtarimai
Šarūnas Černiauskas
April 23, 2021
Kaip žemes pardavus. Ž.Pinskuvienės pinigai – tuoj po bankui lemtingo sandorio
Šarūnas Černiauskas
April 22, 2021
Kėdainių robinhudai. Policija pradėjo tyrimą, Kėdainių parduotuvėje – pareigūnų desantas
Šarūnas Černiauskas
April 22, 2021
Kaip žemes pardavus
Miglė Krancevičiūtė ir Šarūnas Černiauskas
April 17, 2021
Kėdainių robinhudai
Miglė Krancevičiūtė ir Šarūnas Černiauskas
April 14, 2021
Ministerija: šeimų gynėjų kelionė į Italiją kompromituoja valstybės siekius
Šarūnas Černiauskas
April 6, 2021
Priviet. Jus nulaužė
Šarūnas Černiauskas
March 31, 2021
Po „Sienos“ tyrimo braška Ūkininkų sąjungos vicepirmininkės kėdė
Miglė Krancevičiūtė ir Šarūnas Černiauskas
March 26, 2021
Elektroninė nosis ir karingoji uošvė
Šarūnas Černiauskas
March 25, 2021
Pagėgių taryba Kęsto Komskio likimą atiduoda į teismo rankas
Miglė Krancevičiūtė ir Šarūnas Černiauskas
March 25, 2021
Valstybė finansavo šeimų gynėjų kelionę į prokremlišką renginį
Miglė Krancevičiūtė ir Šarūnas Černiauskas
March 21, 2021
Jonas ir milijonas
Miglė Krancevičiūtė ir Šarūnas Černiauskas
March 19, 2021
Neapykanta Dievo vardu
Miglė Krancevičiūtė ir Šarūnas Černiauskas
March 5, 2021
Iš Vilniaus organizuojamuose renginiuose – „Putino virėjo“ pėdsakai
Šarūnas Černiauskas
March 2, 2021
Prasidėjo Kęsto Komskio pašalinimo iš Pagėgių tarybos procesas
Miglė Krancevičiūtė ir Šarūnas Černiauskas
February 18, 2021
Po „Sienos“ tyrimo braška aukšto valdininko kėdė
Šarūnas Černiauskas
February 8, 2021
Kęstą Komskį bandoma šalinti iš Pagėgių tarybos
Miglė Krancevičiūtė ir Šarūnas Černiauskas
February 2, 2021
Prokuratūra areštavo Kęsto Komskio ir jo sūnaus turtą
Miglė Krancevičiūtė ir Šarūnas Černiauskas
February 1, 2021
Elektroninė nosis valdžios pinigams
Šarūnas Černiauskas
January 28, 2021
ES sankcijos – lietuvių aptarnaujamų Baltarusijos oligarchų partneriui
Šarūnas Černiauskas
December 18, 2020
Santaros klinikose – šimtai tūkstančių kaukių, siejamų su priverstiniu darbu Kinijoje
Miglė Krancevičiūtė ir Šarūnas Černiauskas
December 16, 2020
Etikos sargai siekia atriboti K.Komskį nuo Pagėgių piniginės
Šarūnas Černiauskas
December 9, 2020
Kaip Dalią dažė raudonai
Šarūnas Černiauskas
November 25, 2020
Su abortų draudimu siejamoje Lenkijos organizacijoje – karas dėl pinigų
Siena
November 21, 2020
Komskių šeima žlugusiam verslui atiduos 20 tūkst. eurų
Miglė Krancevičiūtė ir Šarūnas Černiauskas
November 18, 2020
D.Nausėdienės palaikoma organizacija prisidėjo prie Lenkiją įaudrinusio sprendimo dėl abortų
Šarūnas Černiauskas, Miglė Krancevičiūtė ir Liucija Lenkauskaitė
November 17, 2020
Sakmė apie darbus Lentvario dvare K.Komskio verslui gali kainuoti 36 tūkst. eurų
Miglė Krancevičiūtė ir Šarūnas Černiauskas
November 10, 2020
Dieną po rinkimų – papildomi pinigai premjero „keliuku“ pramintiems darbams
Šarūnas Černiauskas
October 30, 2020
Po „Sienos“ tyrimo Kęstui Komskiui ir jo sūnui gresia kalėjimas
Miglė Krancevičiūtė
October 22, 2020
„Lewben“ komentarai apie naujausią „Sienos“ medžiagą
Siena
October 15, 2020
Bat’ka, babkės ir bomžynas
Šarūnas Černiauskas
October 15, 2020
Žlugęs verslas K.Komskio sūnui reiškia pretenzijas dėl beveik 100 tūkst. eurų
Miglė Krancevičiūtė ir Šarūnas Černiauskas
October 14, 2020
Lukašenkos režimui artimas verslininkas keliavo laiku
Šarūnas Černiauskas
October 8, 2020
Separatistams parduoti lietuviški degalai „popieriuje“ keliavo netikrais adresais?
Šarūnas Černiauskas
October 6, 2020
Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl K.Komskio įmonės „darbų“ Lentvario dvare
Miglė Krancevičiūtė
September 25, 2020
„Danske Bank“ Lietuvos filiale sukosi įtartini milijonai iš Rusijos
Siena
September 24, 2020
„Orlen Lietuva“ atsisako atskleisti prekybos su Moldovos separatistais apimtis
Šarūnas Černiauskas
September 23, 2020
Kęstučio Verslovo įmonei – milijoninės pajamos iš prekybos su separatistais
Šarūnas Černiauskas
September 22, 2020
„Orlen Lietuva“ tyliai prekiavo su Moldovos separatistais
Šarūnas Černiauskas
September 21, 2020
Apatiniai ir auliniai: kaip Latvijos ir JAV bankuose plaukiojo pinigai iš Ukrainos
Siena
September 20, 2020
Nutekėję duomenys atskleidžia, kaip oligarchai ir nusikaltėliai naudojosi tarptautiniais bankais
Siena
September 20, 2020
Švedijos policija seka „sukčių fabriko“ pėdomis
Siena
September 14, 2020
Lentvario dvare – politiko vaiduoklis
Miglė Krancevičiūtė ir Šarūnas Černiauskas
September 9, 2020
Pistacijos su naftos prieskoniu: Lietuva ieško verslininko, galimai padėjusio Iranui apeiti sankcijas
Šarūnas Černiauskas
August 25, 2020
Beiruto tragedijoje – lietuviškas pėdsakas
Siena
August 23, 2020
Po „Sienos“ publikacijos pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl „Love Surprise“ respiratorių
Šarūnas Černiauskas
July 24, 2020
Lošimas gyvybėmis: milijonai nesaugių respiratorių pasiekė Europą
Siena
July 2, 2020
Klaipėda pirko respiratorius su galimai padirbtais dokumentais
Miglė Krancevičiūtė ir Šarūnas Černiauskas
July 1, 2020
SEB gavo milijardo kronų baudą dėl netinkamos pinigų plovimo prevencijos
Šarūnas Černiauskas
June 25, 2020
Po „Sienos“ tyrimo – kreipimasis į prokuratūrą, vertinami respiratorių duomenys
Šarūnas Černiauskas
June 25, 2020
Į Lietuvą pateko daugybė pavojų kelti galinčių respiratorių
Miglė Krancevičiūtė ir Šarūnas Černiauskas
June 24, 2020
Azerbaidžano eksministro šeima Lietuvoje sukaupė įspūdingus turtus
Siena
June 1, 2020
Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl K.Komskio įmonės bankroto
Šarūnas Černiauskas
April 7, 2020
Rusiškų kanalų platintojai Baltijos šalyse įtariami sankcijų pažeidimu
Siena
March 25, 2020
Aferos įrankiu gali tapti bet kas: viskas, ko reikia – jūsų asmens kodas
Šarūnas Černiauskas
March 24, 2020
K.Komskio verslo bankrotas: našlaičiai – paskutiniai eilėje prie turto likučių
Šarūnas Černiauskas
March 5, 2020
Sukčių fabrikas: menamų investicijų pardavėjai maustė žmones keliuose žemynuose
Miglė Krancevičiūtė ir Šarūnas Černiauskas
March 3, 2020
Bankrutuoja „Snoro“ milijonus išplukdyti padėjęs bankas
Šarūnas Černiauskas
March 2, 2020
Operacija „Caras“: „Siena“ imasi Lietuvos regionų
Siena
February 26, 2020
Kęsto Komskio verslas žlunga nesumokėjęs našlaičiams
Miglė Krancevičiūtė ir Šarūnas Černiauskas
February 24, 2020
Tyrimas apie nutekėjusius Ūkio banko duomenis pelnė prestižinį apdovanojimą
Siena
February 19, 2020
Kęsto Komskio versle – netikėtas bankrotas ir bedarbiai investuotojai
Miglė Krancevičiūtė ir Šarūnas Černiauskas
February 13, 2020
„Rail Baltica“: ankstyvi sprendimai Lietuvai kainuos iki 700 mln. eurų
Šarūnas Černiauskas
February 5, 2020
Ūkio banko byloje – V.Romanovo dukterėčios užvaldyti milijonai
Šarūnas Černiauskas
January 31, 2020
„Siena“ tapo tarptautinio OCCRP tinklo dalimi
Siena
January 30, 2020
Popieriniai milijonieriai: įtariamos aferos priedanga – lietuviai emigrantai
Miglė Krancevičiūtė ir Šarūnas Černiauskas
December 12, 2019
Lietuviai statybininkai Danijoje tapo aferos įrankiais
Miglė Krancevičiūtė ir Šarūnas Černiauskas
December 6, 2019
Sveiki atvykę į „Sieną“
Šarūnas Černiauskas
November 28, 2019
SEB grupė prisipažino: per banką plaukė neaiškios kilmės milijardai
Šarūnas Černiauskas
November 27, 2019
Per Austrijos banką buvo tuštinamos „Snoro“ bei Ukrainos bankų sąskaitos
Šarūnas Černiauskas
August 1, 2019