Contact us

Any questions, tips? Anything else?

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form
naujienos

Trąšos, sankcijos ir fintechai. Interviu su Mariumi Skuodžiu

Trąšos, sankcijos ir fintechai. Interviu su Mariumi Skuodžiu

Pokalbis su Mariumi Skuodžiu („Sienos“ iliustracija)
Susisiekimo ministras Marius Skuodis neneigia prieš daugiau nei mėnesį gavęs „Lietuvos geležinkelių“ vadovo laišką su vienos fintech įmonės pasiūlytu modeliu, kaip aptarnauti „Belaruskalij“ mokėjimus. Ministras teigia nieko neslėpęs, o šio laiško nesureikšminęs – esą tai buvo „bendra informacija“ apie finansų sektoriaus požiūrį į JAV sankcijas. 

Pokalbyje su „Siena“ ministras pripažino jau kurį laiką nujautęs, kad jo paties žodžiai apie gruodžio 8-ąją sustosiančios „Belaruskalij“ krovinius neišsipildys. Esą iki paskutinės minutės buvo ieškoma sprendimų, kurių rasti taip ir nepavyko.

Kviečiame žiūrėti visą „Sienos“ interviu su M.Skuodžiu:


„Siena“ yra pelno nesiekianti organizacija, išlaikoma žurnalistinio entuziazmo ir geros valios žmonių. Neparduodame reklamos bei teisių į tyrimus, kad svarbi informacija visuomenę pasiektų be jokių apribojimų ir be etikečių su kaina. Jei tikite mūsų darbu ir idėjomis, kviečiame prisidėti prie „Sienos“ veiklos Contribee platformoje.
© Tiriamosios žurnalistikos centras „Siena“. Šią publikaciją leidžiama perpublikuoti daline ar pilna apimtimi, gavus raštišką VšĮ Tiriamiosios žurnalistikos centras sutikimą ir nurodant informacijos šaltinį.
No items found.

Discover more investigations

Spustelėdami „Sutinku“ sutinkate, kad jūsų įrenginyje būtų saugomi slapukai tam, kad užtikrintume Jums sklandesnį naršymą svetainėje bei galėtume analizuoti svetainės naudojimą. Norėdami sužinoti daugiau informacijos, peržiūrėkite mūsų PRIVATUMO POLITIKĄ.